Aktualności

27.02.2023
"Zwiedzaj Gliwice z Gliwusiem"
Drodzy uczniowie!!!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu "Zwiedzaj Gliwice z Gliwusiem".
Na czym polega akcja??
-->    Każdy uczestnik wybiera znane lub jego zdaniem warte zobaczenia miejsce w Gliwicach i jego zadaniem jest zrobienie zdjęcia w tym miejscu, tak, aby Gliwuś (szkolny wypiek przygotowanym przez Warsztaty Szkolne, który promuje nasze miasto) był na zdjęciu dobrze widoczny.
-->    Chętni uczniowie odbierać będą Gliwusie w Warsztatach Szkolnych i wpisywać się będą przy odbiorze jako uczestnicy zabawy.
-->    Warunkiem uczestnictwa w akcji będzie umieszczenie zdjęcia na własnym profilu i oznaczenie hasztagami szkoły (np. #CKZiUnr1Gliwice, #Gliwuś oraz #Gliwice) oraz „zameldowanie się” na stronie facebookowej szkoły. Spełnienie tego warunku będzie skutkowało otrzymaniem punktów dodatnich (30pkt dodatnich). Możliwe będzie również umieszczenie swojego zdjęcia jedynie jako komentarz pod postem „Zwiedzaj Gliwice z Gliwusiem” na stronie szkoły, jednak uczeń decydujący się na takie udostępnienie zdjęcia, dostaje mniejszą liczbę punktów dodatnich (15pkt dodatnich).
Celem wydarzenia jest poznanie ciekawych miejsc w Gliwicach, promocja Gliwusia  oraz Naszej Szkoły.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!!! :)


Partnerzy

 • GWSH
 • Akademia Śląska
 • Erasmus +
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Pitax
 • Qlavi
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM