Aktualności

27.02.2023
"Zwiedzaj Gliwice z Gliwusiem"
Drodzy uczniowie!!!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu "Zwiedzaj Gliwice z Gliwusiem".
Na czym polega akcja??
-->    Każdy uczestnik wybiera znane lub jego zdaniem warte zobaczenia miejsce w Gliwicach i jego zadaniem jest zrobienie zdjęcia w tym miejscu, tak, aby Gliwuś (szkolny wypiek przygotowanym przez Warsztaty Szkolne, który promuje nasze miasto) był na zdjęciu dobrze widoczny.
-->    Chętni uczniowie odbierać będą Gliwusie w Warsztatach Szkolnych i wpisywać się będą przy odbiorze jako uczestnicy zabawy.
-->    Warunkiem uczestnictwa w akcji będzie umieszczenie zdjęcia na własnym profilu i oznaczenie hasztagami szkoły (np. #CKZiUnr1Gliwice, #Gliwuś oraz #Gliwice) oraz „zameldowanie się” na stronie facebookowej szkoły. Spełnienie tego warunku będzie skutkowało otrzymaniem punktów dodatnich (30pkt dodatnich). Możliwe będzie również umieszczenie swojego zdjęcia jedynie jako komentarz pod postem „Zwiedzaj Gliwice z Gliwusiem” na stronie szkoły, jednak uczeń decydujący się na takie udostępnienie zdjęcia, dostaje mniejszą liczbę punktów dodatnich (15pkt dodatnich).
Celem wydarzenia jest poznanie ciekawych miejsc w Gliwicach, promocja Gliwusia  oraz Naszej Szkoły.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!!! :)


Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM
nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop