Aktualności

27.06.2022
Zakończenie roku 2021/2022 i pożegnanie klasy 3ks i 3sg
W ubiegły piątek (24.06.2022r.) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to szczególny dzień dla klasy 3ks i 3sg, które w tym dniu pożegnały mury naszej szkoły. Bardzo cieszymy się, że uczniowie tych klas nam zaufali i wybrali naszą szkołę. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dorosłym życiu!!! 

Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM
nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop