Aktualności

28.06.2022
Wywiad z Dyrektorem CKZiU nr 1
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Dyrektorem Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1. Dyrektor naszej szkoły rozmawiał m.in. o metamorfozie Baru Sałatkowego „u Króla Stasia” oraz o "Gliwusiu"- słodkim przysmaku wypiekanym w naszej szkole w Warsztatach Szkolnych:
https://youtu.be/tAtTaciAgGE

Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM
nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop