Aktualności

24.10.2023
Wielkie otwarcie Sklepiku "Gliwuś"
Dzisiaj naszą Szkołę odwiedził prezydent miasta Gliwice Pan Adam Neumann. Wizyta związana była z planowanym w tym tygodniu otwarciem naszego sklepiku szkolnego o sympatycznej nazwie "Gliwuś". Mieliśmy przy okazji przyjemność pokazać elementy pracy naszych uczniów oraz rozpracować nasz wypiek specjalny- precle Gliwusie. Jeszcze raz przypominamy wielkie otwarcie sklepiku już w najbliższy czwartek o 12.00. 

Partnerzy

 • GWSH
 • Akademia Śląska
 • Erasmus +
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Pitax
 • Qlavi
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM