Aktualności

28.01.2022
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w CKZIU nr 1
Dzisiaj (28.01.22r.) w Warsztatach Szkolnych przygotowaliśmy Tort Specjalny na licytację z okazji 30-lecia WOŚP. Sponsorami byli uczniowie i kadra naszej szkoły. Tort wraz z obrazem namalowanym przez Pana Dyrektora Krystiana Szatkę został przekazany dla gliwickiego sztabu nr 335 WOŚP.

 
Natomiast trzy dni wcześniej (25 stycznia), na przerwach pomiędzy zajęciami szkolnymi ubrana na czerwono ekipa naszych uczniów zachęcała społeczność CKZiU nr 1, aby wrzucała datki do puszki, przyłączając się w ten sposób do rzeszy ludzi, którym leży na sercu dobro małych pacjentów z problemami okulistycznymi. Mamy nadzieję, że nasz wkład przyczyni się do kolejnego sukcesu tej wspaniałej akcji.

Partnerzy

 • GWSH
 • Akademia Śląska
 • Erasmus +
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Pitax
 • Qlavi
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM