Aktualności

04.12.2023
Warsztaty dekorowania pierników- I Spotkanie z Mistrzem Sztuki Kulinarnej
Warsztaty dekorowania pierników
Dzisiaj w Warsztatach Szkolnych odbyło się I Spotkanie z Mistrzem Sztuki Kulinarnej. Uczniowie klasy 2k i 2ż1 wraz z nauczycielkami panią Jolantą Rzepką i Iloną Szczygieł w ramach otwartej lekcji uczestniczyli w warsztatach lukrowania pierników. Warsztaty poprowadziły Aleksandra Rzepka uczennica 4 klasy technikum Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu oraz absolwentka tej szkoły Monika Konieczny. Obie uczennice są laureatkami konkursu Dekor - Piernik - art, oraz konkursu Expo Sweet, a Monika Konieczny jest złotą laureatką międzynarodowego konkursu Cake International Birmingham 2023r. Wraz z dziewczynami przyjechał ich nauczyciel Pan Piotr Wasik- mistrz cukiernictwa. Celem zajęć była wymiana doświadczeń między szkołami jak również nabywanie nowych umiejętności przez naszych uczniów. Bardzo dziękujemy za wspaniałe warsztaty!!!

Więcej zdjęć z tego wydarzenia na naszym szkolnym Facebooku :)

Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM