Aktualności

21.06.2024
Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klasy 3ks
Dzisiaj, dnia 21.06.2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to szczególny dzień dla klasy 3ks, która w tym dniu pożegnała mury naszej szkoły. Bardzo cieszymy się, że uczniowie tej klasy nam zaufali i wybrali naszą szkołę. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dorosłym życiu!!! Poniżej przedstawiamy również list od Dyrekcji Szkoły skierowany do społeczności szkolnej:
 
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły
oraz Szanowni Rodzice

 
Z okazji zakończenia Roku Szkolnego 2023/2024 gratuluję wszystkim uczniom, którzy są promowani oraz tym, którzy będą nagrodzeni i wyróżnieni. Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz osiągnięć wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.  Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Pokazujecie, że warto stawiać sobie ambitne cele i dążyć do ich realizacji. Jestem przekonany, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój, a zdobyta wiedza będzie procentować w przyszłości. Spełniajcie swoje marzenia i pasje! I pamiętajcie, że to głową podbija się świat !
 
Drodzy Nauczyciele! Dziękuję Państwu za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację. Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.
 
Szanowni Rodzice! Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.
 
Zbliżają się wakacje. Niech będzie to dla Was czas radości, bezpiecznego odpoczynku i nawiązywania nowych znajomości.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym !
 
Z wyrazami sympatii
 
Krystian Szatka
Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach

 

Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM
nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop