Aktualności

18.02.2022
Kurs barmański z certyfikatem kwalifikacyjnym I stopnia Basic Degree
W czasie ferii (15.02-18.02.2022r.) chętni uczniowie naszej szkoły ukończyli kurs barmański z certyfikatem kwalifikacyjnym I stopnia Basic Degree, który prowadzony był w Śląskiej Akademii Barmana w Katowicach przez Master Bartendera, Brand Ambasadora marki Bacardi w Polsce Ryszarda Maciejowskiego. Bardzo cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak chętnie zdobywają wiedzę i szkolą się, aby w przyszłości być możliwie jak najlepszymi pracownikami i fachowcami w swoim zawodzie.  


Partnerzy

 • GWSH
 • Akademia Śląska
 • Erasmus +
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Pitax
 • Qlavi
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM