Aktualności

18.02.2022
Kurs barmański z certyfikatem kwalifikacyjnym I stopnia Basic Degree
W czasie ferii (15.02-18.02.2022r.) chętni uczniowie naszej szkoły ukończyli kurs barmański z certyfikatem kwalifikacyjnym I stopnia Basic Degree, który prowadzony był w Śląskiej Akademii Barmana w Katowicach przez Master Bartendera, Brand Ambasadora marki Bacardi w Polsce Ryszarda Maciejowskiego. Bardzo cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak chętnie zdobywają wiedzę i szkolą się, aby w przyszłości być możliwie jak najlepszymi pracownikami i fachowcami w swoim zawodzie.  


Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM
nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop