Aktualności

27.06.2022
"Gliwuś"- reportaż z naszej szkoły
"Klika słow o Gliwusiu"
Media o nas mówią
!!! W czerwcu w naszej szkole gościliśmy telewizję, aby jak największa grupa odbiorców dowiedziała się o naszym szkolnym wypieku "Gliwusiu", który "ma 11cm i pachnie cynamonem" . Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z krótkim reportażem z udziałem naszych uczniów i nauczycieli (17 minuta, 55 sekunda: 17:55), który znajduje się na stronie: https://katowice.tvp.pl/60645850/pokoj-na-poddaszu-9062022

Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM