Aktualności

29.11.2023
Eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy o Żywieniu
W piątek, dnia 1 grudnia 2023r., w naszej szkole będziemy gościć uczestników Olimpiady Wiedzy o Żywieniu z całego naszego okręgu województwa śląskiego. Tematyką wiodącą w bieżącym roku szkolnym jest: "Mięso i przetwory mięsne - technologia i zastosowanie w żywieniu". Nasza szkoła również będzie reprezentowana w tym wydarzeniu przez Sławomira Andrzejewskiego i Kingę Ilczuk z klasy 4ż, którzy wygrali etap szkolny. Życzymy powodzenia :).

Więcej informacji o Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu na oficjalnej stronie:

KLIKNIJ

 

Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM