Aktualności

09.04.2022
Landarty w CKZiU!
I zrobiło się w CKZiU nr 1 artystycznie :).
Na języku polskim, Pani Katarzyna Listwan poprosiła młodzież o wykonanie landartu, czyli rzeźby z wykorzystaniem ukształtowania terenu oraz materiałów danych nam przez otaczającą nas przestrzeń. Zadanie było bardzo trudne, bo nie chodziło w nich o odtworzenie czegoś już gotowego, ale prowokowało do kreatywnego zasygnalizowania powagi problematyki ekologii poprzez stworzenie czegoś własnego.  Uczniowie wykazali się niezwykłą wrażliwością, ale i pomysłowością. Zachęcamy do koooknięcia w naszą galerię, aby zapoznać się z efektami najlepszych prac.
PS. Więcej prac naszych uczniów można 
obejrzeć na naszym szkolnym Facebooku, do czego serdecznie zapraszamy :) https://www.facebook.com/ckziunr1gliwice


Partnerzy

 • GWSH
 • Akademia Śląska
 • Erasmus +
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Pitax
 • Qlavi
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM