Aktualności

09.04.2022
Landarty w CKZiU!
I zrobiło się w CKZiU nr 1 artystycznie :).
Na języku polskim, Pani Katarzyna Listwan poprosiła młodzież o wykonanie landartu, czyli rzeźby z wykorzystaniem ukształtowania terenu oraz materiałów danych nam przez otaczającą nas przestrzeń. Zadanie było bardzo trudne, bo nie chodziło w nich o odtworzenie czegoś już gotowego, ale prowokowało do kreatywnego zasygnalizowania powagi problematyki ekologii poprzez stworzenie czegoś własnego.  Uczniowie wykazali się niezwykłą wrażliwością, ale i pomysłowością. Zachęcamy do koooknięcia w naszą galerię, aby zapoznać się z efektami najlepszych prac.
PS. Więcej prac naszych uczniów można 
obejrzeć na naszym szkolnym Facebooku, do czego serdecznie zapraszamy :) https://www.facebook.com/ckziunr1gliwice


Partnerzy

 • GWSH
 • UE
 • li
 • Restauracja SzaMMa
 • Akademia Śląska
 • Pitax
 • Qlavi
 • Erasmus +
 • Projekt z Klasą
 • Leroy Merlin
 • ZUS
 • Hotel Qubus
 • Pozytywni.Gliwice.pl
 • aMADEUS
 • Undicom.pl
 • AEHT
 • Socrates Comenius
 • Gliwicki Salon Edukacyjny
 • CENSYM
 • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
 • KSAPL
 • Świadomie wybieram przyszłość
 • TV IMPERIUM
nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop