Aktualności

04.04.2017
Światowy Dzień Kelnera





ŚWIATOWY DZIEŃ KELNERA - PODSUMOWANIE
 

W dniu 30.03.2017 odbyły się konkursy w ramach Światowego Dnia Kelnera.
Jak co roku młodzież brała udział w konkursie barmańskim oraz konkursie nakrywania stołów.

O główną nagrodę w konkursie barmańskim w kategorii Soft Fancy Drink walczyło 18 uczniów. Rywalizacja była zacięta, gdyż główną nagrodą były kursy barmańskie i baristyczne.

Sponsorzy stanęli na wysokości zadania i ufundowali cenne nagrody.

Klasyfikacja w konkursie barmańskim wygląda następująco:

I miejsce – Wojciech Sznajder z kl. 1au (nagrody: kurs barmański Basic Degree ufundowany przez Śląską Akademię Barmana; kurs baristyczny ufundowany przez Coffee Bar Academy, voucher
na lunch dla dwóch osób ufundowany przez Bistro & Salad, oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Combi Co.)

II miejsce - Michał Konecki z kl. 3ac (nagrody voucher na kolację degustacyjną dla dwóch osób
w restauracji La Perla ufundowany przez Trio Catering, nagrody rzeczowe ufundowane przez CKZiU nr1, oraz
voucher na lunch dla dwóch osób ufundowany przez Bistro & Salad)

III miejsce – Kamila Wymysłowska z kl. 3bu (nagrody: kurs barmański Basic Degree ufundowany przez Śląską Akademię Barmana; voucher na lunch dla dwóch osób ufundowany przez
Bistro & Salad oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Combi Co)

IV miejsce – Aleksandra Nierada z kl.2au (nagrody: kurs barmański Basic Degree ufundowany przez Śląską Akademię Barmana; voucher na lunch dla dwóch osób ufundowany przez
Bistro & Salad oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Combi Co)

W konkursie nakrywania stołów, którego tematem było „Spotkanie Firmowe” brało udział 16 zespołów.

Klasyfikacja w konkursie kelnerskim: ze względu na wyrównany poziom jury przyznało dwa pierwsze miejsca.

I miejsce – Weronika Gajos i Maria Szega z kl. 3au (nagrody: specjalistyczny kurs kelnerski ufundowany przez Stowarzyszenie Polskich Kelnerów, voucher na lunch dla dwóch osób ufundowany przez
Bistro & Salad oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez CKZiU nr1)

I miejsce – Izabela Prokop i Anna Wąsik z kl. 3ac (nagrody: specjalistyczny kurs kelnerski ufundowany przez Stowarzyszenie Polskich Kelnerów, voucher na lunch dla dwóch osób ufundowany przez
Bistro & Salad oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez CKZiU nr1)

II miejsce Dagmara Kurzep i Martin Drost z kl.4bu (nagrody: dwudniowy staż szkoleniowy w restauracji Wine Bar , voucher na lunch dla dwóch osób ufundowany przez Bistro & Salad oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez CKZiUnr1)

III miejsce Patrycja Nowocin i Kamila Wymysłowska z kl.3bu ( nagrody szkolenie Master Monin ufundowane przez Coffee Bar Academy, voucher na lunch dla dwóch osób ufundowany przez Bistro & Salad oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez CKZiUnr1)

Konkurs zorganizowały mgr inż. Beata Wojtasik oraz mgr inż. Ewa Jakubas – Piórkowska we współpracy z komisją przedmiotów gastronomicznych.


Aby zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia, kliknij TUTAJ


 

Partnerzy

  • GWSH
  • Pitax
  • Qlavi
  • li
  • mm
  • Projekt z Klasą
  • Restauracja SzaMMa
  • Leroy Merlin
  • ZUS
  • Hotel Qubus
  • Erasmus +
  • Pozytywni.Gliwice.pl
  • aMADEUS
  • Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
  • Undicom.pl
  • AEHT
  • Socrates Comenius
  • Gliwicki Salon Edukacyjny
  • CENSYM
  • Szkoła Zarządzająca Wiedzą
  • KSAPL
  • Świadomie wybieram przyszłość
  • TV IMPERIUM